SGS Grand Prix Database:

Standen toernooi GP 2-201718

De Giessen en Linge, 2017-10-28
positie:speler:club:punten:O.R.:S.B.:GP-elo:
Groep 1:
1Kobe Smeets JSC Magnus Leidsche Rijn5.500.5016.50945
2Johan Starmans T.S.V. Rochade5.500.5016.251224
3Marieke van Essen Pion4.001.009.501034
4Cedric van den Berg Moira-Domtoren4.000.0011.00829
5Tom van Egmond JSC Magnus Leidsche Rijn3.509.50883
6Eric Starmans T.S.V. Rochade3.007.001258
7Fabian Rijken Barneveld2.506.25869
8Floris Buijnsters JSV Minerva0.000.00751
Groep 2:
1Wouter Wieggers Wageningen6.0017.50747
2Fabian Kamminga JSC Magnus Leidsche Rijn4.501.0012.00699
3Peter Nitrauw S.G.Amersfoort4.500.0013.75734
4Robert Katsarov Delftse Schaakclub4.009.50723
5Robin Tenhunen De Giessen en Linge3.501.0011.00684
6Donald Botticher Waalwijk3.500.008.75720
7Joris Stok Moira-Domtoren1.001.001.00744
8Maksimilian Katsarov Delftse Schaakclub1.000.003.50744
Groep 3:
1Nestor Shirokov De Cirkel5.0017.50598
2Anouk Ubbink JSC Magnus Leidsche Rijn4.001.0012.50658
3Kevin Moonen Moira-Domtoren4.000.0011.50624
4David Berben S.G.Amersfoort3.500.5011.75620
5Samuel Eikelenboom JSC Magnus Leidsche Rijn3.500.5011.75618
6Ruben Hage Vegtlust3.001.0010.50607
7Rawi Wortman S.S.V. Klim-Op3.000.009.00683
8Daniel de Bruin JSC Magnus Leidsche Rijn2.008.00600
Groep 4:
1Samuel 't Hart Zeist5.0013.50548
2Leonard Kolling Hooglands S.G.4.001.0010.00582
3Janne Kraaijpoel Magnus4.000.008.00514
4Roderick Botticher Waalwijk2.507.75572
5Laura Schoonhoven JSC Magnus Leidsche Rijn2.001.003.50561
6Ties Jansen JSC Magnus Leidsche Rijn2.000.006.50510
7Rick Heij Barneveld1.503.25589
Groep 5:
1Joost Gerlagh Zeist6.0018.00491
2Ralf Sterk Moira-Domtoren5.0013.50506
3Artem Tykhonov Almere4.0013.50498
4Yorick Duursma JSC Magnus Leidsche Rijn3.5011.75508
5Quinten van Lingen Moira-Domtoren3.001.008.50504
6Niels Timmers Moira-Domtoren3.000.007.00490
7Isafara Gergin JSC Magnus Leidsche Rijn2.005.50470
8Manixia Wortman S.S.V. Klim-Op1.504.75498
Groep 6:
1Daan Aubel JSC Magnus Leidsche Rijn7.0021.00456
2Wietse Duursma JSC Magnus Leidsche Rijn5.0014.00461
3Mika Kleibeuker JSC Magnus Leidsche Rijn4.008.75446
4Felicity Mathu JSC Magnus Leidsche Rijn3.507.50419
5Andre Rouwert Boer De Giessen en Linge3.001.006.50446
6Thomas Otte Almere3.000.006.00447
7Arvo Boonen D.O.S.C.2.006.75460
8Marit Pot (Niet Aangesloten)0.501.00425
Groep 7:
1Lizzy van Anrooij Spijkenisse5.5016.50346
2Hidde Kraaijpoel JSC Magnus Leidsche Rijn5.0016.00396
3Maaike Bonenkamp JSC Magnus Leidsche Rijn4.001.0012.00375
4Jelte Kieft Barneveld4.000.0012.00370
5Stef Keesmaat Moira-Domtoren3.509.25410
6Esmee Bosman En Passant3.007.00365
7Magdalena Shirokova De Cirkel1.501.003.25378
8Steven Ramdien JSC Magnus Leidsche Rijn1.500.007.00371
Groep 8:
1Brent Kroon Moira-Domtoren6.0017.50300
2Preston Pelenkahu JSC Magnus Leidsche Rijn4.501.0016.00326
3Tim Versluis De Giessen en Linge4.500.0011.50300
4Jarno de Gier Zeist3.001.009.50311
5Xander van Lingen Moira-Domtoren3.001.009.50294
6Rien Veerman Moira-Domtoren3.001.009.50291
7Jesper Ubbink JSC Magnus Leidsche Rijn2.001.005.00342
8Senna Brinkman Kasteel2.000.006.00324
Groep 9:
1Thijs van Deventer Meerkerk Schaakt6.0018.50271
2Joshua Koers PASCAL5.5014.75291
3Stijn Parisi Meerkerk Schaakt4.009.00262
4Ivana Katsarova Delftse Schaakclub3.501.507.25269
5Jeanette Eikelenboom JSC Magnus Leidsche Rijn3.501.0012.25273
6Danilyo Boschker JSC Magnus Leidsche Rijn3.500.507.75277
7Max Eppinga Meerkerk Schaakt2.003.50261
8Simone Ubbink JSC Magnus Leidsche Rijn0.000.00261
Groep 10:
1Michael Veldhuizen Zeist5.0015.00255
2Sanne Roggeveld JSC Magnus Leidsche Rijn4.5015.50238
3Boaz Donk De Giessen en Linge4.002.0011.00240
4Lev Boudinov Hilversums S.G.4.001.0011.00224
5Mees Eppinga Meerkerk Schaakt4.000.0011.00239
6Mark Pot (Niet Aangesloten)3.5013.00250
7Siem van den Dungen D.O.S.C.2.005.50229
8Marten Stuy Meerkerk Schaakt1.003.50225
Groep 11:
1Kristel van Middelkoop PASCAL6.0017.50200
2Owen Hodgsen Baarnse S.V.5.0013.00218
3Ansem Kuijpers Moira-Domtoren4.5012.75212
4Stefan Grootveld De Giessen en Linge4.0011.50210
5Tessa Ubbink JSC Magnus Leidsche Rijn3.5010.25189
6Chris van Deventer Meerkerk Schaakt3.006.00194
7Shams Yaseen Meerkerk Schaakt1.001.001.00200
8Wouter van Bruchem Meerkerk Schaakt1.000.003.50200
Groep 12:
1Salome Eikelenboom JSC Magnus Leidsche Rijn6.0017.00184
2Dennis van den Boomgaard De Giessen en Linge5.001.0013.00175
3Yaroslav Shirokov De Cirkel5.000.0015.00175
4Thijs van de Kamer D.O.S.C.4.5010.00175
5Iris Roggeveld JSC Magnus Leidsche Rijn4.008.50180
6Gaby Schrijver Meerkerk Schaakt1.500.503.50170
7Bojan Schwarzmans De Giessen en Linge1.500.501.25162
8Britt Scheffer Meerkerk Schaakt0.500.75180
Groep 13:
1Jari Godtschalk De Giessen en Linge6.5018.75138
2Max Tykhonov Almere5.501.0014.50100
3Ryan Ramdien JSC Magnus Leidsche Rijn5.500.0013.75150
4Rozemarijn van Oudenallen JSC Magnus Leidsche Rijn3.505.50100
5Ben van den Dungen D.O.S.C.3.006.50147
6Jennifer de Bruin Meerkerk Schaakt2.001.002.00154
7Madelief Kamminga JSC Magnus Leidsche Rijn2.000.003.00137
8Milou Rasink (Niet Aangesloten)0.000.00150



Live gegenereerd uit onze grand prix database: http://schaken.ledigerf.net/sgsgp/ Thu Sep 19 10:25:17 CEST 2019